
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 3 % |
| Length | 2 mm |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 10 kΩ |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.25 mm |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Max Current Rating | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Resistance at 25 ℃ | 10 kΩ |
| B Value at 25/50 | 3590 K |
| B Value at 25/85 | 3635 K |
| B Value at 25/100 | 3650 K |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
